fbpx
Logo TakiKredyt.pl

Załóż Konto Jakie Chcę Santander i skorzystać z atrakcyjnych promocji

Konto Santander Bank powraca z wielką pomocą swojego Konta Jakie chcę. W zamian za założenie konta i spełnienie kilku prostych warunków możesz otrzymać aż 300 zł na start oraz ekstra nagrody za udział w programie „Polecam mój bank – edycja 1”. Sprawdź, na czym to polega!

Kto może wziąć udział w promocji konto Santander?

Aby móc skorzystać z promocji, musisz być nowym klientem banku. Mieć ukończone minimum 18 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz polskie obywatelstwo. Ponadto, nie możesz posiadać otwartego konta osobistego w banku Santander Bank Polska w okresie od 1.03.2021 do dnia skorzystania z promocji i nie brać wcześniejszego udziału w akcjach związanych z Kontem Jakie Chcę, po 1 kwietnia 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem musisz również:

 • podać adres e-mail i numer telefonu do kontaktu;
 • wyrazić zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku;
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych;
 • zaakceptować warunki elektronicznego kanału kontaktu, aby bank mógł dostarczać Ci korespondencję i wyciągi w formie elektronicznej.

Na złożenie wniosku masz czas do 31.03.2023, a umowę musisz zawrzeć maksymalnie do 15.04.2023 roku. Wniosek o umowę otwarcia Konta Jakie Chcę złożyć  przez internet. Następnie kurier przywiezie Ci pod wskazany adres niezbędne dokumenty do podpisu. Prawda, że to bardzo proste?

Co możesz zyskać stając się klientem Santander Banku Polska S.A.?

Zastanawiasz się, jakie należy spełniać warunki, aby otrzymać dodatkową gotówkę na konto. Zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje.

Załóż konto Tutaj >>> Kliknij <<<

Bon o wartości 300 zł

Aby otrzymać bon o wartości 300 zł, musisz w przeciągu 5 miesięcy (w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu i sierpniu 2022) wykonać minimum 3 płatności kartą internetową. Możesz to zrobić zarówno sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Ponadto, jesteś zobowiązany zalogować się przynajmniej 3 razy do aplikacji na telefon Santander Mobile i przeprowadzić minimum 3 transakcje Blik. Może to być przelew na telefon, płatność z użyciem kodu Blik lub płatność zbliżeniowa Blik.

Oprócz tego wymagane jest jeszcze dokonanie przynajmniej jednorazowej płatności internetowej na kwotę min, 10 zł i zalogowanie się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Santander mobile najpóźniej do 30.04.2022. Pierwszą część premii w kwocie 100 zł bank przekaże Ci na konto do końca maja. Kolejne 200 zł zostanie Ci wypłacone 31.08.2023.

Program Konto Santander “Polecam mój bank”

Chciałbyś skorzystać z prostego programu poleceń konta? Wystarczy, że pobierzesz indywidualny kod polecenia dostępny w Twojej bankowości internetowej i wyślesz go swoim znajomym. Możesz to zrobić za pośrednictwem wiadomości tekstowej bądź przez pocztę e-mail. W trakcie obowiązywania programu poleceń wykonaj jedną transakcję debetową, a następnie wybierz swoją nagrodę – kartę podarunkową w kwocie 80 zł lub 4 bilety do kina.

Aby polecenie było uznane, osoba polecona musi złożyć wniosek o założenie konta, korzystając z Twojego kodu, a następnie zawrzeć umowę w przeciągu 30 dni od złożenia wniosku. Nie może to nastąpić później niż do dnia 30 czerwca 2022 roku. Ponadto, do końca miesiąca następującego po miesiącu złożenia wniosku musi wykonać transakcję bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 złotych.

Zalety konto, Jakie Chcę w Santander Bank

Tanie, nowoczesne i bardzo funkcjonalne – właśnie takie jest Konto Jakie Chce w Santander Bank. Otwierając je, nie płacisz za przelewy internetowe, mobilne, a nawet przelewy natychmiastowe, co jest dość rzadką opcją.

Zarówno karta ja jak i konto mogą być bezpłatne, jeśli zapewnisz wpływy na rachunek za minimum 500 zł miesięcznie i przynajmniej raz w miesiącu wykonasz jedną płatność kartą debetową lub BLIKiem. Jeśli jesteś osobą do 26.roku życia, Twoje konto jest bezpłatne, za kartę nic nie zapłacisz pod warunkiem wykonania jednej płatności w miesiącu.

A może jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych. Bank będzie Ci systematycznie wysyłał informację o naborach na różne stypendia. Dzięki nim możesz rozwijać swoje umiejętności czy poprawić znajomość języków obcych.

To jeszcze nie wszystko! Brak opłat za otwarcie konta oraz darmowa bankowość internetowa i mobilna to kolejna kusząca propozycja. Najważniejsze cechy konta to również:

 • brak opłat  za sms Kody do zatwierdzania przelewów internetowych;
 • możliwość skorzystania z programu Visa Oferty i Mastercard Bezcenne Chwile;
 • darmowe wypłaty w bankomatach sieci Santander;
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, które realizowane są za pomocą BLIK.

Załóż konto Tutaj >>> Kliknij <<<

Na koniec warto wspomnieć, że wszyscy klienci Santander Banku mogą skorzystać z oferty Lokaty Mobilnej. Kwota minimalna do wpłaty wynosi 1000 zł, a maksymalna to 20000 zł. Lokata trwa przez 4 miesiąca, a jej oprocentowanie to 2,5%. 

Czy wiesz, że opłacając rachunki poprzez Konto Jakie Chcę, możesz zaoszczędzić? Rachunek posiada wbudowaną funkcję moneybacku, która wynosi 1% od płatności rachunków za usługi telekomunikacyjne, gaz i prąd. Opłacaj faktury w terminie z Konta Jakie Chcę, a bank zwróci Ci coś od siebie.

Kolejny artykuł, czytaj dalej:  Pożyczka dla bezrobotnych – jak otrzymać?

 Rozpatrujemy każdy wniosek bez względu na historię kredytową.

Hours
Minutes
Seconds
Dla każdego, kto potrzebuje pomocy w przypadku nieplanowanych wydatków.
Hours
Minutes
Seconds

Rozpatrujemy każdy wniosek bez względu na historię kredytową.

Previous slide
Next slide
Hours
Minutes
Seconds
Godziny
Minuty
SekundyAkceptuję politykę prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, informacji handlowych w formie mailingów, SMS i newslettera wysyłanych przez TakiKredyt.pl. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę..

Przenieś swoje zobowiązania do nas i płać jedną korzystną ratę.

Nasz doradca TakiKredyt.pl
Nasz doradca TakiKredyt.pl

Jaki jest Twój numer konta direct Ing do wypłaty Pożyczki ?
Bank odmówił Ci udzielenia finansowania, a Ty szybko potrzebujesz zastrzyku gotówki? Zaciągnięcie pożyczki bez zdolności kredytowej jest możliwe i nie wymaga wychodzenia z domu. Możesz to wykonać przez internet. Sprawdź, jakie to proste!

 1. Na nowych klientów czeka też gwarantowany bonus 200 zł w gotówce.
 2. Do tego 100 zł za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile.
 3. Dodatkowo, jeśli jesteś rodzicem, możesz zgarnąć jeszcze 100 zł za konto dla dziecka.
 4. Suma bonusów wyniesie łącznie 400 zł na dobry początek.
Nasz doradca TakiKredyt.pl

Jaki jest Twój numer konta z Santander do wypłaty Pożyczki ?
Bank odmówił Ci udzielenia finansowania, a Ty szybko potrzebujesz zastrzyku gotówki? Zaciągnięcie pożyczki bez zdolności kredytowej jest możliwe i nie wymaga wychodzenia z domu. Możesz to wykonać przez internet. Sprawdź, jakie to proste!
Bank odmówił Ci udzielenia finansowania, a Ty szybko potrzebujesz zastrzyku gotówki? Zaciągnięcie pożyczki bez zdolności kredytowej jest możliwe i nie wymaga wychodzenia z domu. Możesz to wykonać przez Internet. Sprawdź, jakie to proste!