fbpx
Logo TakiKredyt.pl

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – czy to możliwe?

Bank odmówił Ci udzielenia finansowania, a Ty szybko potrzebujesz zastrzyku gotówki? Zaciągnięcie pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej jest możliwe i nie wymaga wychodzenia z domu. Możesz to wykonać przez internet. Sprawdź, jakie to proste!

Pożyczka bez zdolności kredytowej – dla kogo?

Banki udzielają kredytów i pożyczek klientom, którzy posiadają stały miesięczny dochód i regularnie spłacają swoje wcześniejsze zobowiązania. Co zrobić jeśli nie posiadasz zdolności kredytowej, jesteś wpisany do rejestru dłużników lub nie możesz przedłożyć zaświadczenia o dochodach? W tej sytuacji przychodzą z pomocą prywatne firmy pożyczkowe. To właśnie one bardzo chętnie i na dogodnych warunkach udzielają wsparcia finansowego osobom w trudnej sytuacji życiowej. 

Otrzymanie kredytu bez zdolności kredytowej wcale nie jest skomplikowane. Proces ten jest w pełni bezpieczny i dość szybki, a w większości przypadków wystarczy okazanie ważnego dowodu osobistego. Nie musisz nawet wychodzić z domu – wszystkie formalności załatwisz przez internet. Co więcej, środki pozyskane w formie kredytu bez zdolności kredytowej możesz przeznaczyć na dowolny cel np. na spłatę poprzednich zobowiązań.

Czy posiadając negatywny wpis w bazie BIK, mogę otrzymać pożyczkę dla zadłużonych? To częste pytanie, na które odpowiedź jest pozytywna. Prywatny pożyczkodawca może zweryfikować informacje na temat Twojego zadłużenie w BIK, jednak na jego podstawie nie odmawia udzielania pożyczki. Pamiętaj o tym, że im bardziej negatywna historia w Biurze Informacji Kredytowej tym suma pożyczki może być niższa, a koszty uzyskania kredytu – wyższe.

Kredyty bez zdolności kredytowej to często jedyny ratunek dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o dzieło i umowy zlecenie. Podczas rozpatrywania wniosku Twój staż pracy i miesięczne dochody nie są tak skrupulatnie rozpatrywane jak w przypadku zaciągania pożyczki w banku. 

Pożyczka bez zdolności kredytowej – na co zwrócić uwagę?

Chwilówki stały się bardzo popularne wśród osób bez zdolności kredytowej, jednak firma pożyczkowa w jakiś sposób musi zrekompensować sobie ryzyka z niespłaceniem zaciągniętego długu. Dlatego całkowite koszty pożyczki są zazwyczaj większe niż w banku. Na sumę pożyczki online składają się takie czynniki jak prowizja, czyli jednorazowa opłata dla firmy, która udziela jednorazowego wsparcia finansowego. Do tego dogodzi okres spłaty pożyczki, odsetki i opłaty dodatkowe.

Kredyty bez zdolności kredytowej cechują się dość długim okresem spłaty. Może on wynosić nawet do 10 lat. Zanim podpiszesz umowę, dokładnie przejrzyj dokumenty przesłane przez pożyczkodawcę. Dokładnie przeanalizuj czy kwota na umowie jest poprawna, a okres jej spłaty jest wystarczająco długi, abyś mógł w stanie spłacić pożyczki w terminie. 

Czy wiesz, że koszty odsetkowe jak i poza odsetkowe mają narzucone limity prawne? Obowiązujące przepisy jasno wskazują, że maksymalna wysokość oprocentowania pożyczki nie może przekroczyć dwu krotności odsetek ustawowych, równych stopie referencyjnej NBP. Natomiast koszty poza odsetkowe nie mogą być wyższe niż 45% sumy całkowitej kwoty pożyczki.

Koszt pożyczek pozabankowych możesz w łatwy sposób ominąć. Wystarczy, że wybierzesz darmowe pożyczki bez zdolności kredytowej. Oferty te są dostępne jedynie dla tych, którzy nie byli dotąd klientami danego pożyczkodawcy i spłacą zobowiązanie w wyznaczonym umową terminie. 

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – najważniejsze zalety

Jednym z najważniejszych atutów pożyczek dla zadłużonych jest szansa na spłatę długów i wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Możliwość uzyskania pozytywnej decyzji oraz brak nieskomplikowanych formalności to kolejna zaleta. Niezależnie od tego jak wygląda Twoja historia kredytowa, sprawdzony pożyczkodawca przeprowadzi Cię przez wszystkie procedury i sprawi, ze pożyczka bez zdolności kredytowej online zostanie Ci przyznana już w kilka godzin od złożenia wniosku. Szczegółowe informacje o tym, jak wnioskować o kredyt bez zdolności kredytowej, znajdziesz na stronie danego pożyczkodawcy. 

Kolejny artykuł, czytaj dalej:  Pożyczka dla bezrobotnych – jak otrzymać?

 Rozpatrujemy każdy wniosek bez względu na historię kredytową.

Hours
Minutes
Seconds
Dla każdego, kto potrzebuje pomocy w przypadku nieplanowanych wydatków.
Hours
Minutes
Seconds

Rozpatrujemy każdy wniosek bez względu na historię kredytową.

Previous slide
Next slide
Hours
Minutes
Seconds
Godziny
Minuty
SekundyAkceptuję politykę prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, informacji handlowych w formie mailingów, SMS i newslettera wysyłanych przez TakiKredyt.pl. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę..

Przenieś swoje zobowiązania do nas i płać jedną korzystną ratę.

Nasz doradca TakiKredyt.pl
Nasz doradca TakiKredyt.pl

Jaki jest Twój numer konta direct Ing do wypłaty Pożyczki ?
Bank odmówił Ci udzielenia finansowania, a Ty szybko potrzebujesz zastrzyku gotówki? Zaciągnięcie pożyczki bez zdolności kredytowej jest możliwe i nie wymaga wychodzenia z domu. Możesz to wykonać przez internet. Sprawdź, jakie to proste!

  1. Na nowych klientów czeka też gwarantowany bonus 200 zł w gotówce.
  2. Do tego 100 zł za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile.
  3. Dodatkowo, jeśli jesteś rodzicem, możesz zgarnąć jeszcze 100 zł za konto dla dziecka.
  4. Suma bonusów wyniesie łącznie 400 zł na dobry początek.
Nasz doradca TakiKredyt.pl

Jaki jest Twój numer konta z Santander do wypłaty Pożyczki ?
Bank odmówił Ci udzielenia finansowania, a Ty szybko potrzebujesz zastrzyku gotówki? Zaciągnięcie pożyczki bez zdolności kredytowej jest możliwe i nie wymaga wychodzenia z domu. Możesz to wykonać przez internet. Sprawdź, jakie to proste!
Bank odmówił Ci udzielenia finansowania, a Ty szybko potrzebujesz zastrzyku gotówki? Zaciągnięcie pożyczki bez zdolności kredytowej jest możliwe i nie wymaga wychodzenia z domu. Możesz to wykonać przez Internet. Sprawdź, jakie to proste!